ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH                                                              w Łomży                                                           

 

Spis treści niniejszej strony
Konkurs plastyczny ,,Wyspa szczęścia” w ramach IX Podlaskich Dni Rodziny

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku zorganizował konkurs pn. ,,Wyspa szczęścia” w ramach IX Podlaskich Dni Rodziny. Konkurs był skierowany do uczniów szkół podstawowych specjalnych z województwa podlaskiego.

 

Wyróżnienia w grupie wiekowej 10-13 lat

Adrian Staniórski - kl. V SP

Sylwia Oljasz - kl. IV SP

 

Nauczyciel: p. B. Szczecińska, p. E. Sadowska

Konkurs "Czesław Miłosz w Łomży"

W związku z 100. rocznicą urodzin polskiego poety i eseisty, laureata literackiej Nagrody Nobla Czesława Miłosza, jak również 30. rocznica pobytu Cz. Miłosza w Łomży i nowogrodzkim skansenie Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży postanowił ogłosić konkurs plastyczny - "Czesław Miłosz w Łomży" adresowany do dzieci i młodzieży z łomżyńskich placówek oświatowych i wychowawczych.

 

 

Nagrody
Paweł Faszyński, kl. III Pdp
Aleksandra Nadolna, kl. II G
Daria Szczęch, kl. II ZET G
Katarzyna Oljasz, kl. I ZET G

Kamil Sielawa, kl. III Pdp

 

W wystawie pokonkursowej udział wezmą:

Tomasz Bochiński, kl. V SP
Nadia Kamińska, kl. V SP
Paulina Duchnowska, kl. II G
Marta Chudzińska, kl. III Pdp
Daniel Baczewski, kl. V Sp
Katarzyna Jaskóła, kl. IV SP
Tomasz Mertens, Kl. II ZET SP
Patryk Kopczewski, kl. III PdP
Kamil Chętnicki, kl. II G
Łukasz Bogusz, kl. I G

 

Nauczyciel: p. Beata Szczecińska

 

Warto przeczytać

http://www.mdk.4lomza.pl/index.php?wiad=562

 

Konkurs plastyczny "Ja i mój przyjaciel Bóbr"

"Ja i mój przyjaciel Bóbr" -konkurs organizowany przez Park Krajpbrazowy Doliny Narwi.

 

Wyróżnienie

-Tomasz Wilczewski- kl. I PdP

-Paweł Baczewski - kl. I ZSZ

 

Nauczyciele: p.M. Purzeczko, p. K. Kupiec, p. I. Tercjak,p.  A Szczech 

III Diecezjalny konkurs plastyczny "Święci i Bohaterowie Ziemi Łomżyńskiej"

III Diecezjalny konkurs plastyczny "Święci i Bohaterowie Ziemi Łomżyńskiej"  

 

Nagrodzeni:
II miejsce - Paweł Faszyński- kl. III PdP

III miejsce - Dorota Pysińska- kl. III PdP

 

Wyróżnienia:

Nadia Kamińska

Katarzyna Jaskóła

Tomasz Bochiński

Sebastian Jaskóła

Paulina Duchnowska

Adam Dąbrowski

Katarzyna Oljasz

Marlena Łoszewska

Kamil Sielawa

 

 

Nauczyciel: p. B. Szczecińska

 

"Jesteśmy jednym światem"

Wojewódzko konkurs plastyczny "Jesteśmy jednym światem" organizowany przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami i MDK w Białymstoku.

 

 

Nagrodzeni:

nagroda - Dorota Pysinska- kl. IIIb PdP
wyróżnienie - Marlena Łoszewska- kl. II PdP

 

Prace zakwalifikowane na wystawę:

 

Milena Wasilewska- kl. I ZSZ

Kamil Sielawa - kl. II PdP
Rafał Pieńkowski- kl. II PdP

 

Nauczyciel: p. B. Szczecińska

 

Konkurs plastyczny "Matka Teresa z Kalkuty- anioł ubogich"

Konkurs plastyczny "Matka Teresa z Klakuty- anioł ubogich" zorganizowany przez Caritas Diecezji Łomżyńskiej

 

Nagrodzeni: 

II miejsce - Sebastian Jaskóła- kl. II  ZET Gimnazjum

  

Wyróżnienia: 

Dorota Pysińska - kl. III PdP 

Sylwia Oljasz - kl. V ZET SP 

Paweł Faszyński - kl. III PdP

 

opiekunowie: p. B. Szczecińska, p. A. Tyszka, p. E. Sadowska

I Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Pocztówka Wielkanocna"

I Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Pocztówka Wielkanocna" - organizowany przez Zespół Szkół nr 13 w Białymstoku pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty

 

Nagrodzeni:
I miejsce - Sylwia Oljasz- kl. IV Sp ZET
I miejsce - Łukasz Kuźmienko- kl. II G ZET 

 

Nauczyciel: p. B. Szczecińska, p. E. Sadowska

"Tradycje i obyczaje Polaków"

"Tradycje i obyczaje Polaków" konkurs organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku

 

Wyróżnienie - Sebastain Jaskóła- kl. II ZET

 

Nauczyciel: p. Beata Szczecińska, p. Emilia Sadowska 

 

"Mój Nowy Świat" - konkurs ogólnopolski

Ogólnopolski konkurs plastyczny "Mój Nowy Świat" organizowany przez Towarzystwo Inicjatyw Społecznych pod patronatem merytorycznym Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

 

Komisja przyznała 12 równorzędnych nagród w postaci laptopów.

  Laureatem z naszej szkoły został  Kamil Sielawa - kl. IIIa SPdP

 

  Nauczyciel: p.  Beata Szcecińska

 

Warto przeczytać:

http://www.nowyswiat.org.pl/konkurs/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=3&Itemid=8

 

http://www.nowyswiat.org.pl/konkurs/index.php?option=com_content&view=article&id=4&Itemid=10

"Czas wolny inaczej"- konkurs

"Czas wolny inaczej"- konkurs zorganizowany przez Ruch Kobiet do Walki z Rakiem Piersi EUROPA DONNA z okazji 10-lecia działalności Stowarzyszenia.

 

Nagrodzeni:
Marta Chludzińska - kl. IIIb PdP
Edyta Szafałowicz - kl. IIIa PdP
Marzena Łoszewska - kl. II PdP
Paula Danowska - kl. II PdP
Łukasz Bogusz - kl. I G

 

Nauczyciel: p. B. Szczecińska

"List do moich rodziców" konkurs

"List do moich rodziców" konkurs organizowany przez Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży

 

Kategoria klasy IV-VI szkoła podstawowa

I miejsce - Sylwia Oljasz - kl. IV

III miejsce - Wojciech Chętnicki -kl. IV

                  Katarzyna Jaskóła - kl. V

Wyróżnienie - Daniel Baczewski - kl. V

 

Nauczyciel: Beata Szczecińska

 

Kategoria gimnazjum

III miejsce -  Sebastian Jaskóła-  kl. II ZET

 

Nauczyciel: p. Emilia Sadowska

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )