ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH                                                              w Łomży                                                           

Spis treści niniejszej strony
„Dokąd płynie woda i dlaczego jej szkoda” Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 ( czerwiec 2016)

„Dokąd płynie woda i dlaczego jej szkoda” Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4  (czerwiec 2016)

I miejsce w kat klas IV-VI SP Dawid Dąbroski, praca pod kierunkiem A.Szczech
III miejsce w kat gimnazjum Paweł Łada, praca pod kierunkiem E. Sadowska
wyróżnienia: Wiktoria Wasilewska, Angelika Bogdańska ( A.Szczech)
nagroda za udział: Paula Danilczuk (A.Szczech), Katarzyna Oljasz ( E. Sadowska)

 

koordynator szkolny: E. Sadowska

Powiatowy konkurs plastyczny „Portret Księcia Mazowieckiego Janusza I”- maj - czerwiec

Powiatowy konkurs plastyczny „Portret Księcia Mazowieckiego Janusza I”

Organizator: Publiczne Gimnazjum nr 8 w Łomży im.Księcia Mazowieckiego Janusza I

w kategorii Szkoła Specjalna:

nagrody:

Paweł Łada

Marcin Mertens

Wojciech Chętnicki

opiekun: p. Emilia Sadowska

wyróżnienia:

Wiktoria Wasilewska

Sylwia Oljasz

Jarosław Goliński

opiekun: p. Beata Szczecińska

szkolni koordynatorzy konkursu:

p. Beata Szczecińska

p. Emilia Sadowska

Konkurs plastyczny „Łomżyńskie świątynie”- maj - czerwiec

Konkurs plastyczny „Łomżyńskie świątynie”

Organizator: Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży

Współorganizator: Urząd miejski w Łomży

w kategorii Szkoła Specjalna:

Nagrody:

Paweł Łada

Marcin Mertens

Kacper Musiński

opiekun: p. Emilia Sadowska

Wyróżnienia:

Angelika Bogdańska

Paula Danilczuk

opiekun: p. Agnieszka Szczech

Aleksandra Nadolna

Krystian Zając

opiekun: p. Beata Szczecińska

Katarzyna Oljasz

opiekun: p. Edyta Darmetko

Rafał Gacki

Milena Ogrodnik

opiekun: p. Renata Orchowska-Kowalczyk

prace zakwalifikowane na wystawę:

Daria Wszeborowska

opiekun: p. Katarzyna Kupiec

Ewa Ziółkowska

Ewelina Baczewska

opiekun: p. Edyta Darmetko

Milena Ogrodnik

Tomasz Miłosek

Paulina Bąkowska

Sandra Charko

Eliza Rzepska

opiekun: p. Renata Orchowska-Kowalczyk

Aleksandra Wierzbowska

Sebastian Jaskóła

Małgorzata Szafałowicz

Piotr Bogdański

Damian Pucyk

Jarosław Goliński

Wiktoria Wasilewska

opiekun: p. Beata Szczecińska

Katarzyna Oljasz

Dawid Dąbrowski

opiekun: p. Agnieszka Szczech

 

szkolni koordynatorzy konkursu:

p. Beata Szczecińska

p. Emilia Sadowska

p. Agnieszka Szczech

Konkursu na plakat z hasłem promującym bibliotekę i czytelnictwo - maj

Konkursu na plakat z hasłem promującym bibliotekę i czytelnictwo

Organizator: Miejska biblioteka publiczna w Łomży Oddział dla dzieci

II miejsce w kategorii klas IV-VI:

Dawid Dąbrowski

opiekun p. Agnieszka Szczech

wyróżnienie w kategorii gimnazjum:

Sylwia Oljasz

opiekun p. Beata Szczecińska

szkolny koordynator konkursu: p. Beata Szczecińska

Ogólnopolski Eko-Konkurs Plastyczny "Makulatura to nie śmieć- gady i płazy"- kwiecień

Ogólnopolski Eko-Konkurs Plastyczny "Makulatura to nie śmieć- gady i płazy"

 

Organizator: Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży, Urząd Miejski w Łomży

Nagrody

1. Kamil Jastrzębski- opiekun p. Barbara Brzezińska
2. Daniel Baczewski- opiekun p. Barbara Brzezińska
3. Sebastian Jaskóła- opiekun p. Beata Przestrzelska

4.Sandra Charko-opiekun p. Beata Przestrzelska

5. Paulina Bąkowska- opiekun p. Beata Przestrzelska

Prace zakwalifikowane na wystawę:

1. Eliza Rzepska- opiekun p. Beata Przestrzelska

2. Anna Samluk - opiekun p. Beata Przestrzelska

3. Kacper Musiński -opiekun p. Agnieszka Szczech



Szkolny koordynator konkursu:  p. Beata Szczecińska

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Zawody naszych przodków".- kwiecień

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Zawody naszych przodków".

 

Organizator: Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji, Samorządowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego  i Doskonalenia Nauczycieli w Łomży

Nagrody

 

III miejsce Wiktoria Cichos - opiekun p. Agnieszka Szczech

 

Wyróżnienie

 

Magda Wierzbowska -opiekun p. Agnieszka Szczech

 

Szkolny koordynator konkursu:  p. Beata Szczecińska

Ogólnopolski konkurs plastyczny pt. ,,Człowiek w fascynującym świecie mikroorganizmów”

Ogólnopolski konkurs plastyczny pt. ,,Człowiek w fascynującym świecie mikroorganizmów”

Organizator: Wigierski Park Narodowy

Wyróżnienia

Magdalena Krynicka - opiekun p. Lucyna Antecka
Damian Pucyk - opiekun p. Beata Szczecińska, p. Emilia Turowska


Szkolny koordynator konkursu: p. Beata Przestrzelska

Ogólnopolski konkurs plastyczny pt. ,,W harmonii z przyrodą”- V edycja - grudzień

Ogólnopolski konkurs plastyczny pt. ,,W harmonii z przyrodą”- V edycja - grudzień

Organizator: Wdecki Park Krajobrazowy 

Wyróżnienia

1. Dawid Dąbrowski - kl. V ZET- opiekun p. Agnieszka Szczech
2. Paula Danilczuk - kl. VI SP- opiekun p. Agnieszka Szczech
3. Marcin Charko - kl. III A Gim. ZET- opiekun p. Danuta Wierzbowska


Szkolni koordynatorzy konkursu: M. Borawska, K. Kupiec

Konkurs plastyczny "Recepta na zdrowe życie" - październik

 Konkurs plastyczny "Recepta na zdrowe życie"

 

Organizator: Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży

 

Nagrody:

 

 Angelika Bogdańska miejsce III
 Oliwia Lichomska wyróżnienie
 Krystian Zając wyróżnienie
 Paula Danilczuk wyróżnienie 

 

Prace wykonano pod kierunkiem: p. Agnieszki Szczech

http://naszalomza.pl/teksty,moto,12,1,lomza_z_humorem_o_czerwoniakach_,3981.html

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )