ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH                                                              w Łomży                                                           

Spis treści niniejszej strony
Konkurs plastyczny "Łomżyńskie legendy" - czerwiec

 Konkurs plastyczny "Łomżyńskie legendy"

 

Organizator: Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych w Łomży, Urząd Miejski w Łomży

 

Nagrody:

 

Aleksandra Wierzbowska - op. B. Szczecińska

Piotr Bogdański - op. B. szczecińska

Aleksandra Nadolna- op. R. Orchowska - Kowalczyk

 

Prace zakwalifikowane na wystawę:

 

 Marcin Kijek, Damian Pucyk, Paweł Suchodoła, Rafał Gacki, Małgorzata Szafaowicz, - op. R. Orchowska- Kowalczyk  

 Sylwia Oljasz, Łukasz Bognacki, Sebastain Jaskóła, - op. B. Szczecińska

 

Szkolny koordynator: Beata Szczecińska

Konkurs plastyczny "Książe Mazowiecki Janusz I na obiedzie czwartkowym u prezydenta Łomży"- czerwiec

 Konkurs plastyczny "Książe Mazowiecki Janusz I na obiedzie czwartkowym u prezydenta Łomży"

 

Organizator: Publiczne Gimnazjum nr 8 w Łomży

 

Nagroda:

 

Daniel Baczewski - I miejsce

Angelika Bogdańska - II miejsce

Paweł Łada - III miejsce

 

Wyróżnienie:

 

Sebastian Jaskóła

 Piotr Bogdański

 

Prace wykonano pod kierunkiem: p.  Beaty Sczecińskiej 

 

III konkurs plastyczno-ekologiczny ,,Dorośli i dzieci zbierają elektrośmieci”

 III konkurs plastyczno-ekologiczny ,,Dorośli i dzieci zbierają elektrośmieci”

 

Organizator: Zespół Szkół Specjalnych w Łomży

 

 I kategoria wiekowa

 

I miejsce- Klub Przyrodniczy ,,Kolorowy Świat”(Wiktoria Wasilewska, Paula Danilczuk, Natalia Bałazy, Angelika Bogdańska)

II miejsce- Nadia Kamińska kl. I gim

 

 

Wyróżnienie w kat. I

 

Paweł Jasiński kl. I SP

 

II kategoria wiekowa

 

I miejsce- Damian Pucyk kl. I PdP

II miejsce- Aleksandra Nadolna kl. I PdP

III miejsce- Anna Wróblewska kl. III b PdP

 

Wyróżnienie w kat. II

 

  1. Paweł Suchodoła kl. III A PdP
  2. Jarosław Goliński kl. I PdP
  3. Klaudia Wyrzykowska kl. II A  PdP

 

Szkolni organizatorzy konkursu: M. Borawska, K. Kupiec

"Bezpieczeństwo i rozwaga - tego od Ciebie każdy wymaga". - czerwiec

"Bezpieczeństwo i rozwaga - tego od Ciebie każdy wymaga".

 Organizator: Urząd Wojewódzki w Białymstoku

 

Nagrody:


Miejsce III- Angelika Bogdańska - nl Agnieszka Szczech
Miejsce IV- Damian Pucyk - nl Iwona Gilewska 
Miejsce V- Adrian Staniórski - nl Agnieszka Szczech

 

Koordynator szkolny konkursu Agnieszka Szczech

III Międzyszkolny konkurs plastyczny "Wymarzony zawód moich rodziców"- marzec

III Międzyszkolny konkurs plastyczny "Wymarzony zawód moich rodziców"

 

Organizator: Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji - doradcy zawodowi

 

Nagroda:

 

Aleksandra Wierzbowska

 

Wyróżnienie:

 

Marcin Charko  

 

Prace wykonano pod kierunkiem: Beaty Sczecińskiej i Emili Sadowskiej

Szkolny koordynator: Beata Szczecińska

Ogólnopolskie Eko-Konkursu Plastyczny „Makulatura to nie śmieć – kukiełka z papier mache”.- kwiecień 2015

 Ogólnopolskie Eko-Konkursu Plastyczny „Makulatura to nie śmieć – kukiełka z papier mache”.

 

Organizator: Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych - Łomża

 

Nagrodzeni:

Norbert Metelski,

Marcin Charko,

Mateusz Skrodzki,

Katarzyna Oljasz,

Sylwia Świerczewska.

 

Prace wykonano pod kierunkiem:  Beata Przestrzelska, Emilia Sadowska, Renata Orchowska-Kowalczyk.

 

Prace na wystawę:

Paweł Suchodoła,

Wojtek Chętnicki,

Klaudia Wyrzykowska,

Kacper Musiński.

 

Prace wykonano pod kierunkiem: Danuta Wierzbowska, Beata Przestrzelska.

Ogólnopolski konkurs plastyczny- "W Harmonii z przyrodą"- IV edycja - grudzień

Ogólnopolski konkurs plastyczny- "W Harmonii z przyrodą"- IV edycja

 

Organizator: Wdecki Park Krajobrazowy w W osie woj. kujawsko-pomorskie

 

Wyróżnienie:

 

Kamil Lorenc

Katarzyna Oljasz  

 

Prace wykonano pod kierunkiem: Emili Sadowskiej i Lucyny Anteckiej

XV Olimpiada sportowa dzieci i osób niepełnosprawnych - czerwiec
[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )