ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH                                                              w Łomży                                                           

Spis treści niniejszej strony
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny w ramach 3. Regionalnej Parafiady w Łomży „Ruch, rzeźbi umysł, serce i ciało” - czerwiec

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny w ramach 3. Regionalnej Parafiady w Łomży „Ruch, rzeźbi umysł, serce i ciało”

organizator: Stowarzyszenie Parafiada im. św. Józefa Kalasancjusza, Rycerze Kolumba w Łomży

 

Nagrodzeni:

III miejsce – Damian Pucyk – opiekun Edyta Darmetko

IV miejsce – Katarzyna Jaskóła – opiekun Agnieszka Szczech

 

Szkolny koordynator konkursu Anna Tyszka

II konkursu plastyczno- ekologicznego „Dorośli i dzieci zbierają elektrośmieci”.

II konkursu plastyczno- ekologicznego „Dorośli i dzieci zbierają elektrośmieci”.

 

Organizator:  Zespół Szkół Specjalnych w Łomży

 

Kategoria I

I miejsce-      klasa I-II ZET

II miejsce-     Wojciech Chętnicki 

III miejsce-    Daria Wszeborowska 

 

Wyróżnienie kat. I :

- klasa I-II ZET 

- Nadia Kamińska 

 

Kategoria II 

II miejsce - klasa III Gim. ZET 

III miejsce -Adrian Staniórski 

 

Wyróżnienie kat. II:

-  Marcin Chrostowski 

- Jarosław Goliński

- Dawid Gromadzki 

 

Szkolny organizator konkursu: K. Kupiec, M. Borawska

Międzyszkolny Konkurs "Kapucyni nad Narwią"

Międzyszkolny Konkurs "Kapucyni nad Narwią"

 

Organizator:  Parafia Matki Bożej Bolesnej w Łomży

 

Wyróżnienie :

Sebastian Chojnowski

 

Opiekun: Beata szczecińska

Szkolny koordynator konkursu: Anna Tyszka

VI Diecezjalny Konkurs "Święci i bohaterowie Ziemi Łomżyńskiej"

VI Diecezjalny Konkurs "Święci i bohaterowie Ziemi Łomżyńskiej" pod hasłem: "Święci uczą nas jak być szczęśliwym" 

 

Organizator: Szkoły Katolickie w Łomży

 

Wyróżnienie:

Maria Mieczkowska

Sylwia Oljasz

Sylwia Świerczewska

Anna Wróblewska

Marlena Łoszewska

Aleksandra Wierzbowska

Piotr Bogdański

Sebastian Jaskóła

Dawid Zakrzewski

 

Opiekunowie: Beata Szczecińska, Anna Tyszka

XI Podlaski Konkurs Wielkanocny pt „ Pocztówka Wielkanocna”

XI Podlaski Konkurs Wielkanocny pt „ Pocztówka Wielkanocna”.

 

Organizator:  Impresariat Muzyczny- Trojanowscy w Białymstoku.

 

Laureaci :

III miejsce – Anna Wróblewska praca wykonana pod kierunkiem pani Katarzyny Kupiec

III miejsce – Marcin Chrostowski praca wykonana pod kierunkiem pani Małgorzaty Borawskiej

 

Szkolny koordynator konkursu: Renata Orchowska – Kowalczyk

Podlaski Konkurs plastyczny pt. „Pocztówka wielkanocna”

Podlaski Konkurs plastyczny pt. „Pocztówka wielkanocna”.

 

Organizatorzy:  Zespół Szkół nr 13 w Białymstoku.

 

Laureaci:

 

III miejsce - Karol Wądołowski

Wyróżnienie - Rafał Kurpiewski                 

 

Prace wykonano pod kierunkiem : pani Anny Borawskiej

 

Szkolny koordynator konkursu: Renata Orchowska – Kowalczyk

"Podlasie - mnie ta ziemia od innych drozsza" - maj

II Edycja Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Dzieci i Młodzieży - "Podlasie - mnie ta ziemia od innych droższa".

 

Organizator: Zespół Szkół nr 5,  Szkoła Podstawowa nr 5 w Białymstoku, Stowarzyszenie Przyjaciół SP nr 5 w Białymstoku.

 

Nagrodzeni:

 

 Kategoria Gimnazjum:

III miejsce Jarosław Goliński - praca pt. : "Nasze bociany"

 

Prace wykonano pod kierunkiem: E. Sadowska

Konkurs plastyczny "Makulatura to nie śmieć- Nasze drzewa".- kwiecień

Konkurs plastyczny "Makulatura to nie śmieć- Nasze drzewa".

 

Organizator: Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży,  Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Łomży 

 

Nagrodzeni:

 

Daria Szczęch

Marcin Mertens

Damian Pucyk

 

Prace wykonano pod kierunkiem: Renata Orchowska - Kowalczyk, Maria Purzeczko, Edyta Darmetko

 

Prace zakwalifikowane na wystawę:

 

Sebastian Chojnowski

Paweł Chodnicki

Daniel Bałazy

Klaudia Wyrzykowska

Ewelina Baczewska

Marlena Łoszewska

 

Prace wykonano pod kierunkiem: Beata Przestrzelska, Paulina Kijek, Renata Orchowska - Kowalczyk, Barbara Walczuk

 

Szkolny organizator konkursu: Beata Szczecińska

II Międzszkolny Zawodoznawczy konkurs plastyczny pt.: "Zawody przyszłości".- marzec

II Międzszkolny Zawodoznawczy konkurs plastyczny pt.: "Zawody przyszłości".

 

Organizator: Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji w Łomży

 

Nagrodzeni:

 

Daniel Baczewski - laureat

Sylwia Oljasz - wyróżnienie

 

Prace wykonano pod kierunkiem: Beaty Szczecińskiej

Ogólnopolski Konkurs plastyczny „Świat bez barier” - marzec

Ogólnopolski Konkurs plastyczny „Świat bez barier” X edycja pod hasłem "Jest wiele dróg co w świat prowadzą".

 

Organizator: Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi oraz Stowarzyszenie 'Bez barier" w Wałbrzychu

 

Wyróżnienie:

Katarzyna Oljasz - prace wykonano pod kierunkiem: A. Szczech

 

Koordynator szkolny: A. Szczech

Konkurs plastyczny „Okładka do ulubionej książki” 18 grudnia

Miejski konkurs plastyczny „Okładka do ulubionej książki”

 

Organizator: Zespół Szkół Specjalnych - p. Renata Kowalczyk we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną oddziałem dla dzieci w Łomży

 

Kategoria klas IV-VI:

 

II miejsce Sylwia Oliasz, kl. VI

Kategoria szkół ponadpodstawowych:

 

II miejsce Aleksandra Wierzbowska, kl. I gimn.

III miejsce Magdalena Krynicka, kl. I gimn.

 

Prace wykonano pod kierunkiem: Lucyna Antecka, Beata Szczecińska

Konkurs diecezjalny

KONKURS DIECEZJALNY – II edycja -WIARA MNIE USKRZYDLA – Modlitwa w życiu Jana Pawła II

 

Organizator: Wydział Nauczania i Wychowania Katolickiego w Łomży

 

Laureat: Jarosław Goliński

 

Praca pod kierunkiem: Emilia Sadowska

Wojewódzki Konkurs Plastyczny V edycji spotkań ekologicznych

Wojewódzki Konkurs Plastyczny V edycji spotkań ekologicznych "Z Ziemią krążymy"

 

Organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku

 

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych:

 

Nadia Kamińska- wyróżnienie

 

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych:

 

 Magdalena Krynicka- nagroda

 

Prace wykonano pod kierunkiem: Beata Szczecińska, Dorota Denysiuk

Konkurs plastyczny „Barwy muzyki” październik- listopad

Konkurs plastyczny „Barwy muzyki” 

 

Organizator: Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego w Łomży

 

Wyróżnienia:

Angelika Bogdańska

Wiktoria Wasilewska

Paula Danilczuk

 

Prace wykonano pod kierunkiem: Beata Szczecińska, Katarzyna Filipkowska

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )