Zespół Szkół Specjalnych

w Łomży

ul. Nowogrodzka 4

Spis treści niniejszej strony
Konkurs plastyczny „Wiosna wokół nas”- czerwiec

Konkurs plastyczny „Wiosna wokół nas”

 

Organizator: Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Adama Mickiewicza w Łomży

 

Nagrodzony:

Patryk Łojewski - klasa III ZET

 

Prace wykonano pod kierunkiem: Marty Biedrzyckiej

Konkurs plastyczny Łomża nad Narwią" - czerwiec

Konkurs plastyczny  Łomża nad Narwią"

 

Organizator: Miejski Dom Środowisk Twórczych w Łomży

 

W kategorii szkoła specjalna:

nagroda: Rafał Gacki

 

Prace zakwalifikowane na wystawę: 

Sylwia Oljasz

 

Prace wykonano pod kierunkiem: Anna Lichomska, Beata Szczecińska

I Edycja Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Dzieci i Młodzieży "PODLASIE - mnie ta ziemia od innych droższa..." - maj

I Edycja Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Dzieci i Młodzieży "PODLASIE - mnie ta ziemia od innych droższa..."

 

W kategorii forma płaska klasy 2-3 gimnazjum.

 

I miejsce - Jarosław Goliński

 

Prace wykonano pod kierunkiem: E. Sadowska

Konkurs Plastyczny "Książe Mazowiecki nadaje prawa miejskie Łomży" - maj

Konkurs Plastyczny "Książe Mazowiecki nadaje prawa miejskie Łomży" 

 

Organizator: Publiczne Gimnazjum nr 8 w Łomży

 

W kategorii szkoła specjalna:

I miejsce - Paweł Baczewski

II miejsce - Sandra Charko

III miejsce - Łukasz Bognacki

 

Wyróżnienia:

Eliza Rzepska

Katarzyna Jskóła

Marcin Charko

 

Prace wykonano pod kierunkiem: Agnieszka Szczech, Beata Szczecińska

 

Koordynator szkolny: Anna Lichomska, Beata Szczecińska

V edycja Diecezjalnego Konkursu "Święci i bohaterowie Ziemi Łomżyńskiej" maj

V edycja Diecezjalnego Konkursu "Święci i bohaterowie Ziemi Łomżyńskiej" przebiegający pod hasłem: "Miłość rodzi dobro".

 

Organizator: Szkoły Katolickie w Łomży

 

Wyróżnienia:

Sylwia Świerczewska

Dorota Pysińska

 

Wyróżnienie specjalne:

Sylwia Oljasz

Katazryna Jskóła

Tomasz Mertens

Marlena Łoszewska

Anna Wróblewska

Kamil Sielawa

Paweł Faszyński

Mateusz Skrodzki

Nadia Kamińska

 

 Prace wykonano pod kierunkiem: Beata Szczecińska i Dorota Denysiuk

Konkurs plastyczno- ekologiczny "Dorośli i dzieci zbierają elektrośmieci" 8 czerwca

 Konkursu plastyczno-ekologicznego pt.,,Dorośli i dzieci zbierają elektrośmieci”

 

Organizator Zespół Szkół Specjalnych w Łomży  (nagrody sfinansował Urząd Miasta w Łomży)

 

Nagrodzeni: 

I kategoria wiekowa od 10-15 lat

 

I miejsce

Praca zbiorowa

Kl. I-II A ZET

Opiekun: Anna Borawska

 

II miejsce

Łukasz Wasilewski kl.IV SP

Opiekun: Barbara Walczuk

 

III miejsce

Nadia Kamińska kl.V SP

Opiekun: Dorota Denysiuk

 

Wyróżnienie

Piotr Bogdański kl.IV SP

Opiekun: Barbara Walczuk

 

Wyróżnienie

Marcin Charko kl.I Gim.ZET

Opiekun: Emilia Sadowska

 

II kategoria wiekowa od 16-22 lat

 

I miejsce

Jarosław Goliński kl.II Gim. ZET

Opiekun: Emilia Sadowska

 

II miejsce

Paulina Zalewska kl.II Gim. ZET

Opiekun: Emilia Sadowska

 

III miejsce

Magdalena Krynicka kl.III Gim. ZET

Opiekun: Edyta Darmetko

 

Wyróżnienie

Paweł Suchodoła

Opiekun: Beata Przestrzelska

 

Wyróżnienie

Praca zbiorowa

Kl. II Gim ZET

Opiekun: Elżbieta Cwalina

Organizatorzy:

Małgorzata Borawska

Katarzyna Kupiec

III edycja Konkursu plastycznego "Makulatura to nie smieć. Ptasi świat."

III edycja konkursu plastycznego "Makulatura to nie smieć. Ptasi świat."

 

Organizator: MDK DŚT i Referat Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Łomży

 

Nagrody:

Nadia Kamińska, n-lka Dorota Denysiuk

Tomasz Mertens, n-lka Renata Orchowska-Kowalczyk

Rafał Gacki, n-lka Lucyna Antecka

Kamil Sielawa, n-lka Anna Lichomska

 

WYRÓŻNIENIA :

Magdalena Krynicka, n-lka Edyta Darmetko

Mateusz Chojnowski, n-lka Edyta Darmetko

 

AUTORZY PRAC ZAKWALIFIKOWANYCH NA WYSTAWĘ:

Konrad Mydłowski - n-lka Beata Szczecińska

Adrian Staniórski - n-lka Agnieszka Szczech

Paulina Zalewska - n-lka E. Sadowska

Rafał Gacki- n-ka L. Antecka

Paweł Chodnicki - n-ka L. Antecka

Paweł Faszyński -  n-lka Katarzyna Kupiec

Ewelina Baczewska -  n-lka Beata Szczecińska

Marlena Łoszewska -  n-lka Beata Szczecińska

 

Szkolni opiekunowie konkursu: Katarzyna Kupiec, Małgorzata Borawska

Ogólnopolski Konkurs plastyczny „Świat bez barier” - marzec

Ogólnopolski Konkurs plastyczny „Świat bez barier” IX edycja pod hasłem "Opadały mgły, wstaje nowy dzień".

 

Organizator: Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi oraz Stowarzyszenie 'Bez barier" w Wałbrzychu

 

Kamil Sielawa- laureat

 

Prace wykonano pod kierunkiem: Beata Szczecińska

Koordynator szkolny: A. Szczech

III Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Pocztówka wielkanocna"- marzec

III Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Pocztówka Wielkanocna"

 

Organizator:

 

Wyróżnienie:

Karol Wądowłowski kl. I ZET SP

 

Prace wykonano pod kierunkiem: A. Borawska

Konkurs plastyczny " W harmonii z przyrodą"- styczeń

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "W harmonii z przyrodą"

 

Organizator: Wdecki Park Krajobrazowy

 

Wyróżnienie:

Marcin Kurpiewski

Dorota Pysińska

 

Prace wykonano pod kierunkiem: B. Walczuk, K.Kupiec,L. Antecka, E. Sadowska

Konkurs plastyczny " Wiara mnie uskrzydla" - grudzień

Konkurs Plastyczny "Wiara mnie uskrzydla"

 

Organizator: Wydział Nauczania i Wychowania Katolickiego w Łomży

 

Nagrody:

Sylwia Świerczewska

Marlena Łoszewska

Katrzyna Oljasz

 

Prace wykonano pod kierunkiem:  B. Szczecińska, E. Cwalina, A. Szczech

Szkolny opiekun konkursu: A. Tyszka

Konkurs plastyczny "... dać dziecku..."- grudzień

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "... dać dziecku całe powietrze, słońce, całą życzliwość, jaka mu się należy, niezależnie osd zasług czy win, zalet czy przywar"- Janusz Korczak 

 

Organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku 

 

Wyróżnienie:

Tomasz Mertens

 

Prace wykonano pod kierunkiem: B. Szczecińska

Konkurs Plastyczny "Łomżyńskie Tradycje Bożonarodzeniowe 2012" - grudzień

Konkurs Plastyczny "Łomżyńskie Tradycje Bożonarodzeniowe 2012"

 

Organizator: Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży

 

Kategoria Gimnazjum

I miejsce oraz nagrodę specjalną Starosty Łomżyńskiego w postaci druku pracy w kalemdarzu Starostwa Powiatowego w Łomży na 2013 rok - Jarosław Goliński ZET Gimnazjum

 

Wyróżnienie:

Patryk Pucyk

 

Prace na wystawie pokonkursowej:

Paulina Zalewska

Daniel Baczewski

 

Prace wykonano pod kierunkiem:E. Sadowska, B. Szczecińska, E. Cwalina, A. Szczech

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Tęcza- październik- listopad

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza"

 

Organizator: pod patronatem Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie

 

Wytypowani do nagrody na etapie szkolnym:

Marcin Kijek

Sebastian Jaskóła

 

Dyplomy za udział:

Anna Wróblewska

Kamil Sielawa

Łukasz Bogusz

Jarosław Goliński

 

Prace wykonano pod kierunkiem: B. Szczecińska,  E. Sadowska

Konkurs plastyczny „Przepis na zdrowe życie”- listopad

Konkurs plastyczny „Przepis na zdrowe życie”

 

Organizator-  Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży w ramach Łomżyńskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Patologii Społecznej na 2012 rok.

 

Nagrodzeni:

Klasy IV-VI:

II nagroda Nadia Kamińska, kl. V, Szkoła Podstawowa

 

Kategoria Gimnazja

II nagroda Damian Pucyk, kl. II, Gimnazjum

III nagroda Mateusz Chojnowski, kl. III, Gimnazjum

 

Prace wykonano pod kierunkiem: D. Denysiuk, E. Cwalina, E. Darmetko

Szkolny opiekun konkursu: B. Szczecińska

Konkursu "Hanka Bielicka w oczach dzieci"- październik

III Powiatowy Konkurs Plastyczny "Hanka Bielicka w oczach dzieci".

Organizator- Szkoła Podstawowa im. Hanki Bielickiej w Sławcu

 

Nagrodzeni:
III miejsce - Wojciech Chętnicki- kl. V SP

wyróżnienie - Paula Danilczuk - kl. III SP 

 

Nagroda specjalna za pracę z największą pasją i oddającą najlepiej Hankę dostał Wojciech Chętnicki.

 

Prace wykonano pod kierunkiem: A. Szczech i B. Szczecińska

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )