ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH                                                              w Łomży                                                           

Spis treści niniejszej strony
Recytuje każdy z nas

V Szkolny Konkurs Recytatorski "Recytuje każdy z nas"

data: 4 IV 2011

liczba osób biorących udział: 13

organizator: E. Jakubowska

 

Zwycięzcy:

I miejsce - N. Kamińska V SP 

II miejsce - K. Gardocki I PdP

III miejsce -A. Staniórski V SP

Wielkanocne jajo

Konkurs plastyczny "Wielkanocne jajo"

data: 6 IV 2011

liczba osób biorących udział: 25

organizator: L. Antecka, K. Kupiec

 

Zwycięzcy:

I miejsce - S. Chojnowski  kl. III G ZET

II miejsce - M. Chludzińska IIIB PdP

III miejsce - T. Miłosek V-VI SP ZET

 

wyróżnienia:

kl. II PdP

I G ZET

II G ZET

II PdP

IIIa PdP

 

Szkolny Mistrz- Super Pamięć

I Szkolny Konkurs Gry Memory o tytuł "Szkolnego Mistrza-  Super Pamięci"

data: 11 IV- 17 V  2011

liczba osób biorących udział: cała szkoła

organizator: D. Denysiuk, D. Krystowczyk

 

Zwycięzcy:

I miejsce - Pucyk Patryk ZSZ kl. I

II miejsce - Adrian Staniórski SP kl. IV

III miejsce - Milena Jaskóła ZSZ kl. I

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

data: 21-23 II 2011

liczba osób biorących udział: 16

organizator: D. Lasota, Cz Rybicki

 

Zwycięzcy:

dziewczęta:

I miejsce - M. Wasilewska I ZSZ

II miejsce - M. Zuzga II ZSZ

III miejsce -E. Bechta II ZSZ

 

chłopcy:

I miejsce - P. GrabowskiI ZSZ

II miejsce -J. Laszczkowski IIIa PdP

II Imiejsce -M. Kurpiewski IIIb PdP

 

VII Szkolny Konkurs Kulinarny "Słodki Karnawał"

VIII Szkolny Konkurs Kulinarny "Słodki Karnawał"

data: 20 I 2011

liczba zespołów biorących udział: 11

organizator: B. Brzezińska

 

Zwycięzcy:

I miejsce - kl. III G ZET

II miejsce - kl. I-III SP ZET

III miejsce -kl. I PdP

 

wyróżnienia:

kl. IV-V SP ZET

kl. IV-VI SP ZET

Palenie zabija

Konkurs plastyczny "Palenie zabija"

data: 19 I 2011

liczba uczniów biorących udział: 28

organizator: A Szczech, B. Szczecińska, M. Rogowska

 

Zwycięzcy:

I miejsce - S. Chojnowski III G ZET

I miejsce - T. Wilczewski I PdP

II miejsce -W. Chętnicki IV SP

II miejsce - S. Staniórski I G

II miejsce - M. Łoszewska II PdP

III miejsce -A. Staniórski V SP

III miejsce -E. Szafałowicz II PdP

III miejsce -D. Bałazy IIIG ZET

IV Szkolny Turniej Warcabowy

IV Szkolny Turniej Warcabowy

data: 4 I 2011

liczba uczniów biorących udział: 28

organizator: D. Denysiuk, D. Krystowczyk

 

Zwycięzcy:

I miejsce - M. Kurpiewski IIIb PdP

I miejsce - M. Sulkowski IIIa PdP

II miejsce - A. Zuzga II ZSZ

II miejsce - P. Baczewski II ZSZ

Ekologiczne choinki ozdoby świąteczne

Konkurs plastyczny: "Ekologiczne choinki ozdoby swiąteczne"

data: 17 XII 2010

liczba uczniów i zespołów biorących udział: 10

organizator: I. Tercjak

 

Zwycięzcy:

 Ekologiczn a choinka

I miejsce - kl. IIIb PdP

II miejsce - kl. II PdP

III miejsce - Marta Chludzińska IIIb PdP

 

 Ozdoby świąteczne:

I miejsce - M. Lenczewska II PdP

I miejsce - M. Łoszewska II PdP

II miejsce - kl. V-VI SP ZET

III miejsce - D. Pysińska IIIb PdP

Matka Teresa z Kalkuty

Konkurs plastyczny "Matka Teresa z Kalkuty"

data: 25 XI 2010

liczba uczniów biorących udział: 16

organizator: A. Tyszka

 

Zwycięzcy:

I miejsce - S. Jaskóła II G ZET

I miejsce - D. Pysińska IIIb PdP

II miejsce -S. Oljasz V SP

II miejsce - P. Faszyński IIIbPdP

Życie mórz i oceanów
Konkurs plastyczny " Życie mórz i oceanów".

data: 27 X 2010

liczba uczniów biorących udział: 22

organizator: K. Kupiec

 

Zwycięzcy:

I miejsce - W. Chętnicki IV SP

I miejsce -M. Lenczewska II PdP

II miejsce - M. Kurpiewski III PdPb

II miejsce - M. Łoszewska II PdP 

II miejsce - Kl. IIIb PdP 

III miejsce - K. Jaskóła IV SP 

III miejsce - D. Pysińska IIIb PdP 

III miejsce - D. Pucyk VI SP ZET 

Dopalaczom mówię NIE

Konkurs plastyczny " Dopalaczom mówie - NIE".

data: 27 X 2010

liczba uczniów biorących udział: 22

organizator: D. Denysiuk, B. Brzezińska

 

Zwycięzcy:

I miejsce - M. Mieczkowska II G

II miejsce - E. Bechta II ZSZ

III miejsce - P Piaszczynska II ZSZ

 

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )