ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH                                                              w Łomży                                                           

Spis treści niniejszej strony
Szkolny konkurs plastyczny "Za co kocham przyrodę?"

Szkolny konkurs plastyczny "Za co kocham przyrodę?"

ilość osób: 6

Data: 1- 10 czerwca

 

Nagrodzeni:
Wiktoria Okurowska,

Angelika Bogdańska,

Natalia Karaś,

Błażej Kossakowski,

Natalia Sznejder,

Jakub Kalinowski

 

Nagrody do odebrania u wychowawców.

 

Organizatorzy: K. Kupiec. M. Borawska

 

Konkurs szkolny "ODBIJANIE BYLE CZEGO – BYLE CZYM".

Konkurs szkolny "ODBIJANIE BYLE CZEGO – BYLE CZYM".

 

Liczba osób biorących w konkursie: 10

 data: maj 

 

Wyniki:
I miejsce – Aleksander Kamiński - kl. III ZET
II miejsce – Wiktoria Okurowska - kl. IV
III miejsce – Kacper Musiński - kl. VIII ZET

 

Wyróżnieni uczniowie:
Natalia Kaszuba
Wiktoria Wasilewska kl. VIII
Katarzyna Jaskóła kl. III PDP
Bernard Kosakowski kl. VIII ZET
Bartosz Orłowski kl. IV
Dawid Tyszka kl. I PDP
Kondrat Mydłowski kl. III PDP

 

GRATULACJE!!! Nagrody do odebrania u wychowawców!!!

 

Organizator: Adam Bagiński

 

Skład jury: Paulina Kijek, Danuta Wierzbowska, Adam Bagiński

Rozstrzygnięcie Szkolnego konkursu - TOLERANCJA
Rozstrzygnięcie Szkolnego konkursu - TOLERANCJA
Temat konkursu był trudny. Mamy nadzieję, że w naszych sercach i głowach zostanie to co najważniejsze: szacunek dla drugiego człowieka.

Rozstrzygnięcie konkursu: 08.06.2020

W konkursie udział wzięło 8 osób.

 

Wyniki Konkursu:

 Szkoła Podstawowa:

 I miejsce – Jakub Grunwald klasa V-VI ZET, opiekun rodzice

 I miejsce – Wiktoria Okurowska  klasa IV Sz.P, opiekun rodzice

 II miejsce – Kamil Jastrzębski klasa V Sz.P, opiekun p.Danuta Wierzbowska

 II miejsce – Dawid Dąbrowski klasa V Sz.P,opiekun p.Danuta Wierzbowska

Szkoła Przysposabiająca do Pracy i Szkoła Branżowa:

I miejsce – Błażej Kossakowski kl I PDP, opiekun p.Beata Przestrzelska

II miejsce – Aleksandra Wierzbowska kl III B PDP, opiekun p.Beata Szczecińska

II miejsce – Natalia Sznejder klasa I PDP,opiekun p.Beata Przestrzelska

III miejsce – Bartosz Tomaszewski kl I PDP opiekun p.Beata Przestrzelska

 

Gratulacje, nagrody do odebrania u wychowawców w dniu zakończenia roku szkolnego.

 

Organizator:  Beata Przestrzelska,
                    Emilia Turowska,
                    Danuta Wierzbowska

Skład  jury: Beata Przestrzelska,

                 Emilia Turowska,
                 Danuta Wierzbowska
Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu 100. rocznica urodzin Świętego Jana Pawła II

 Szkolny konkurs - 100. rocznica urodzin Świętego Jana Pawła II

Rozstrzygnięcie konkursu: 02.06.2020

W konkursie udział wzięło 8 osób.

 

Wyniki Konkursu:

 Klasy  młodsze:

 I miejsce – Jakub Grunwald klasa V-VI ZET,

 II miejsce – Wiktoria Okurowska  klasa IV Sz.P,

 II miejsce – Jakub Kalinowski klasa V Sz.P,

Klasy  starsze:

 I miejsce – Piotr Bogdański kl I-III Sz.B,

II miejsce – Angelika Bogdańska kl I-III Sz.B,

II miejsce – Katarzyna Orzołek klasa III b PDP,

III miejsce – Natalia Karaś kl I-III Sz.B,

III miejsce – Katarzyna Jaskóła klasa III b PDP.

 

Organizator:  Anna Tyszka

Skład  jury: Beata Szczecińska, Anna Tyszka

Miedzyklasowy turniej skoków Szkoły Podstawowej i Szkoły Branżowej "Skakać każdy może"

MIĘDZYKLASOWY TURNIEJ SKOKÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ I SZKOŁY BRANŻOWEJ „SKAKAĆ KAŻDY MOŻE”

Termin konkursu – 18 -29 maja 2020

Forma: 30 -sekundowe filmy z nagranymi skokami

 

Kategoria – skoki na skakance

 

Dziewczęta:

I miejsce – Angelika Bogdańska klasa ISB

II miejsce – Katarzyna Tarnowska klasa IV SPszkoła podstawowa

III miejsce – Wiktoria Wasilewska klasa VIII SP

 

Chłopcy:

I miejsce – Patryk Tobis klasa V SP

II miejsce – Patryk Konikowski klasa IV SP

III miejsce – Jakub Kalinowski klasa V SP

 

Kategoria – skoki na trampolinie

 

I-II ex aequo – Wiktoria Okurowska klasa IV SP i Natalia Karaś klasa ISB

 

Organizatorzy: D. Danielewska - Lasota, M. Łopińska

Szkolny Konkurs na najciekawsze zdjęcie pt. „ 3 Maja w czasie pandemii”.
Szkolny Konkurs na najciekawsze zdjęcie pt. „ 3 Maja w czasie pandemii”.

 

Ogłoszenie wyników: 11.05.2020r.

 

Przeznaczenie:  dla uczniów  ZSS w Łomży.

 

 Wyniki Konkursu:

 

 I miejsce – Jakub Grunwald klasa V-VI ZET,

 II miejsce – Aleksandra Wierzbowska klasa III b PDP,

 III miejsce – Wiktoria Okurowska  klasa IV SZ.P,

 

Wyróżnienia:

-  Jakub Kalinowski klasa V-VI SZ.P,

-  Katarzyna Orzołek klasa III b PDP,

Bernard Kosakowski klasa VIII Sz. P.

 

W konkursie także wzięli udział:

 - Angelika i Piotr  Bogdańscy klasa I – II SB,

 - Jakub Dębowski klasa - III b PDP,

 - Natalia Karaś i Adrian Saniewski klasa I- III SB.

 

Organizator: Barbara Brzezińska, Eugenia Jakubowska,

Konkurs „ Świąteczne ozdoby wielkanocne”,

Konkurs „ Świąteczne ozdoby wielkanocne”,

Organizowany: 28.03.2020 do 07.04.2020

Ilość uczestników: 8

Wygrane:

 Natalia Sznejder I PdP – I miejsce

Jakub Grunwald, kl. VI ZET – II miejsce

Patryk Bikowski, I PdP – III miejsce

Cezary Kosiński, kl. VII – IV miejsce

 

Jakub Dębowki – wyróżnienie

Aleksandra Wierzbowska – wyróżnienie

Adam Smaka – wyróżnienie

Kamil Jastrzębski – wyróżnienie

 

Organizatorzy:E. Sadowska, D. Wierzbowska, E. Turowska

IX SZKOLNY TURNIEJ GRY W MEMORY

Turniej zawieszony w związku z pandemią COVID - 19

 

ROZPOCZYNAMY IX SZKOLNY TURNIEJU GRY W MEMORY O TYTUŁ SZKOLNEGO MISTRZA SUPER PAMIĘCI

 

Uczniów lubiących grę w memory zapraszamy do udziału w IX szkolny turnieju gry w memory o tytuł SZKOLNEGO MISTRZA SUPER PAMIĘCI. Zapisy u Pani Doroty Denysiuk - w szkole przy ul. Nowogrodzkiej i u Pana Dariusza Krystowczyka -w szkole przy ul. Marii Curie  Skłodowskiej.

Najpierw uczniowie w klasach wyłonią swoich zwycięzców, tocząc rozgrywki między sobą systemem każdy z każdym. Najlepsi gracze z poszczególnych klas będą rywalizować ze sobą w dwóch grupach: w szkole przy ul. Nowogrodzkiej i w szkole przy ul. Marii Curie  Skłodowskiej. 

 W kwietniu 2020 roku, po trzech najlepszych graczy wyłonionych z każdej z grup, spotka się w rozgrywkach finałowych.

 

                                                              Życzymy pozytywnych emocji
                                                                           Organizatorzy

                                                                                       Dorota Denysiuk

                                                                         Dariusz Krystowczyk

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )