ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH                                                              w Łomży                                                           

Spis treści niniejszej strony
VIII turniej gry w memory o tytuł "SZKOLNEGO MISTRZA SUPER PAMIĘCI" - kwiecień
VIII turniej gry w memory o tytuł "SZKOLNEGO MISTRZA SUPER PAMIĘCI"
turniej skierowany do uczniów całej szkoły
data: luty 2018- kwiecień 2019
55 uczestników
Zwycięzcy:
I miejsce – Paweł Łada  I PdP
II miejsce – Angelika Bogdańska kl.  VIII SzP
                     Patryk Tobis kl IV SP
III miejsce – Paula Danilczuk  IIIG ZET
                     Piotr Bogdański I SB
                   
organizator: D. Denysiuk, D. Krystowczyk
XII Szkolny Turniej Gry w Warcaby- styczeń 2019
XII Szkolny Turniej Gry w Warcaby
Data : październik- styczeń
23 uczestników
Zwycięzcy:
I  miejsce –  M. Piotrowski kl. VII SP
II miejsce –  M. Charko kl. III A PdP
III miejsce – A. Bogdańska kl. VIII SP         
IV miejsce – P. Danilczuk kl.III G ZET
                
Organizator: D. Denysiuk i D. Krystowczyk
Szkolny konkurs językowy o życzliwości - 21 listopada 2018 r.

Szkolny konkurs językowy o życzliwości. 

 Data : 13 XI - 21 listopada 2018 r.

30 uczestników
Zwycięzcy
I kategoria - klasy młodsze:
I miejsce  - kl. III pod kier. p. B. Walczuk
II miejsce  - kl. IV- V pod kier. p. E. Jakubowskiej
III miejsce  - kl.  IV-VI ZET pod kier. p. M. Purzeczko
                   kl. I aut. pod kier. M. Borawskiej
I kategoria - klasy starsze SP i gimnazjum:
I miejsce  - kl. VI-VII ZET pod kier. p. D. Wierzbowskiej
II miejsce  - kl. VII- VIII  pod kier. p. D. Denysiuk i p. J. Wejs - Pruszko (2 wiersze)
III miejsce  - kl.  III Gim. ZET W. Cichos i Ada Owczarek pod kier. p.  opiekunek z DPS
I kategoria - klasy najstarsze - PdP, SB, ZSZ:
I miejsce  - kl. II PdP  pod kier. p.M. Niebrzydowskiej
II miejsce  - kl. II - IIIa PdP pod kier. p. B. Brzezińskiej
III miejsce  - kl. IIIc PdP T pod kier. p. K. Kupiec
                  - kl. IIIb PdP T pod kier. p. E. Turowska 
                  - kl. I-II SB +ZSZ  pod kier. p.  J. Wejs - Pruszko
Organizator: B. Walczuk, M. Purzeczko, M. Borawska
II szkolny test wiedzy- 6 listopada

II Szkolny Test Wiedzy "100 lat niepodległości Polski"

 Data: Dnia 6 listopada2018r. 

 

 Uczestnicy: 16 uczniów ze szkoły podstawowej, szkoły przysposabiającej do pracy i szkoły zawodowej, szkoły branżowej:

 

I miejsce- M. Piotrowski, A. Bogdańska, K. Skrodzka

II miejsce- N. Śniadach, D.Zakrzewski, A. Dzięgielewski

III miejsce- M. Chojnowska, A. Wierzbowska, A. Saniewski

 

Wyróżnieni  uczniowie otrzymali nagrody książkowe.

 

Organizatorzy: B. Brzezińska,  B. Szczecińska,  E. Jakubowska

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )