ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH                                                              w Łomży                                                           

Spis treści niniejszej strony
Konkurs szkolny na ..."Najlepszy rysunek Piramidy Zdrowia"

Konkurs szkolny na ..."Najlepszy rysunek Piramidy Zdrowia"

Data:  18 maja

30 uczestników

Zwycięzcy:
I  miejsce  Paweł Łada
II miejsce  Dawid Dąbrowski
III miejsce  Aleksander Kamiński

Prace powstały pod kierunkiem wychowawców: E. Sadowska, A. Szczech,  B. Kamińska,

Organizator: Barbara Walczuk, Marta Biedrzycka

VI turniej gry w memory o tytuł "SZKOLNEGO MISTRZA SUPER PAMIĘCI"

VI turniej gry w memory o tytuł "SZKOLNEGO MISTRZA SUPER PAMIĘCI"
turniej skierowany do uczniów całej szkoły
data: luty - maj  2015
liczba osób biorących udział: 

Zwycięzcy:
I miejsce – Łukasz Wasilewski kl. II G
II miejsce – Mateusz Cencelewicz  kl. III SzZ
III miejsce – Damian Pucyk III A PdP

IV miejsce – Daniel Włodkowski kl. II SzP

 

organizator: D. Denysiuk, D. Krystowczyk

X Szkolny Turniej Gry w Warcaby

X Szkolny Turniej Gry w Warcaby

Data : październik- luty

25 uczestników

Zwycięzcy:
I  miejsce –  M. Charko kl. III A PdP 
II miejsce –  M. Cencelewicz kl. III SzZ
III miejsce – Ł. Wasilewski kl. II G
                    D. Pucyk III PdP 
IV miejsce –  S. Oljasz kl.III G
                    A. Czartoryski kl.II SzZ
V miejsce  -  P. Bogdański kl.II G

 

Organizator: D. Denysiuk i D. Krystowczyk

Konkurs szkolny na "Najciekawsze hasło zachęcające do picia wody"

Konkurs szkolny na ..."Najciekawsze hasło zachęcające do picia wody"


Data: 27 lutego

19 uczestników

Zwycięzcy:
I  miejsce – Paulina Bąkowska
II miejsce – Jakub Grunwald
III miejsce – Łukasz Wasilewski

 

Hasła powstały pod kierunkiem wychowawców: B. Przestrzelska, M. Biedrzycka, D. Denysiuk

 

Organizator: Barbara Walczuk, Marta Biedrzycka

Konkurs plastyczny o tematyce zachecajacej do zrezygnowania ze słodyczy

Konkurs plastyczny  o tematyce zachecajacej do zrezygnowania ze słodyczy

 

Data: 2 grudnia

19 uczestników

Zwycięzcy:
I  miejsce – Kacper Musiński
II miejsce – Klaudia Wyrzykowska
III miejsce –Paula Danilczuk

 

Prace powstały pod kierunkiem wychowawców: B. Przestrzelska, D. Wierzbowska, E. Darmetko

 

Organizator: Barbara Walczuk, Marta Biedrzycka

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )