ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH                                                              w Łomży                                                           

Spis treści niniejszej strony
IV turniej gry w memory o tytuł "SZKOLNEGO MISTRZA SUPER PAMIĘCI"

IV turniej gry w memory o tytuł "SZKOLNEGO MISTRZA SUPER PAMIĘCI"
turniej skierowany do uczniów całej szkoły
data: luty - czerwiec  2014
liczba osób biorących udział: 40
organizator: D. Denysiuk, D. Krystowczyk

Zwycięzcy:
I miejsce - Staniórski Adrian  kl. II G
II miejsce - Piotr Bogdański kl.IV SP

III miejsce - Łukasz Wasilewski  kl. V SP

Konkurs plastyczny "w mojej głowie tylko zdrowie"

Konkurs plastyczny "W mojej głowie tylko zdrowie".

Data:

Liczba osób biorących udział: 17 osób

organizator: A Szczech

 

Laureaci:
I miejsce - Katarzyna Jaskóła
I miejsce - Marcin Charko
II miejsce Krynicka - Magdalena
II miejsce -  Kamińska Nadia
III miejsce -  Bałazy Natalia
III miejsce - Walczyk Patryk

 

Wyróżnienia:

Wróblewska Anna,

Pysińska Dorota,

Bochiński Kamil

VIII Szkolny Konkurs Recytatorski "Trzeba marzyć."

VIII Szkolny Konkurs Recytatorski "Trzeba marzyć."

data: 23 marca

liczba osób biorących udział: 14 osób

organizator: E. Jakubowska

 

Zwycięzcy:

I  miejsce   -   Wojciech Krajewski , uczeń kl.I I szkoły zawodowej

II   miejsce  -  Daria Wszeborowska , uczennica kl.I II szkoły podstawowej

III   miejsce   -  Nadia Kamińska , uczennica kl. VI szkoły podstawowej 

 

Wyróżnienie:

Aleksandra Wierzbowska  -  uczennica kl.II gimnazjum

Adrian Staniórski   - uczeń kl.II gimnazjum

X Konkurs kulinarny pt.: „WARZYWA I OWOCE ŚMIEJĄ SIĘ NA WIOSNĘ„

X Konkurs kulinarny pt.:  „WARZYWA I OWOCE ŚMIEJĄ SIĘ NA WIOSNĘ".

 

Data : 21 marca

liczba zespołów klasowych biorących udział: 12

organizator: Barbara Brzezińska , Edyta Darmetko, Marta Biedrzycka , Katarzyna Kupiec

 

Laureaci:

 

I miejsce

  • „Warzywny bukiet” potrawa wykonana pod kierunkiem pani Marty Biedrzyckiej  z klasą I-III Zet Szkoły Podstawowej
  • „Wesoła Małpka „ –I ZET Gimnazjum pod kierunkiem pani Pauliny Kijek

II miejsca

  • ”Jaskółcze gniazdo”  DLA KLASY III B PDP  pod kierunkiem pani Małgorzaty Borawskiej
  • „Eliksir Młodości”  klasa V-VI Szkoły Podstawowej pod kierunkiem pani Eugenii Jakubowskiej

III miejsce

  • „ Choinka Pychotka„ dla klasy I Gimnazjum pod kierunkiem Pani Doroty Denysiuk
  • „ Maja i Gucio na łące” dla klasy II A PDP pod kierunkiem Pani Beaty Przestrzelskiej

 

Wszystkim uczestnikom konkursu przyznano wyróżnienia

 

  1. Dla uczestników Klubu Kulinarnego za potrawę „ Owocowa wyspa” pod kierunkiem Pani Barbary Brzezińskiej
  2. Dla klasy III ZET GIMNAZJUM  za potrawę „ Królewski Paw” pod kierunkiem Pani Edyty Darmetko
  3. Dla klasy II B PDP za potrawę” Sowa Mądra Głowa” pod kierunkiem Pani Katarzyny Kupiec
  4. Dla klasy II GIMNAZJUM  za potrawę „ Owocowe Pucharki” pod kierunkiem Pani Doroty Denysiuk
  5. Dla klasy IV –VI  ZET Szkoły Podstawowej za potrawę „Marynowane Papryczki” pod kierunkiem Pani Maryli Purzeczko
  6. Dla klasy III A PDP za potrawę ”Melon zdrowia ” pod kierunkiem Pani Beaty Truszkowskiej
VII Szkolny Turniej Warcabowy

VII  Szkolny Turniej Warcabowy

 

Data : listopad - styczeń

liczba uczniów biorących udział: 25

organizator: D. Denysiuk D. Krystowczyk

 

Laureaci:

I miejsce      –   Marcin Kurpiewski IIIb PdP

II miejsce     –  Adrian Staniórski kl.II G  

III miejsce    –  Łukasz Bogusz kl.II ZSZ

IV miejsce    –   Dawid Zakrzewski kl. VI  SzP

V miejsce     –   Sylwia Oljasz kl. VI  SzP 

VI miejsce    –   Paweł Łada kl. VI  SzP

VII miejsce   –   Piotr Bogdański kl. V SzP

VIII miejsce  –   Katarzyna Jaskóła kl. I G

Eko- drzewo - listopad

Konkurs plastyczny "Eko- drzewo"

data: listopad

liczba osób biorących udział:  12 osób

organizator: A. Szczech

 

Zwycięzcy:

I miejsce   -   Ewa Ziółkowska

I miejsce - Patryk Walczyk

II miejsce  - Anna Wróblewska

II miejsce- Paweł Suchodoła

III miejsce - Marcin Charko

III miejsce - Eliza Rzepska

 

Wyróżnienie:

Anna Samluk,

Katarzyna Oljasz,

Fabiszewski Andrzej,

Wyrzykowska Klaudia,

Metelski Norbert,

Kuźmienko Łukasz

„NIEMARNUjEMY JEDZENIA” KONKURS Z OKAZJI OBCHODÓW ŚWIATOWEGO DNIA ŻYWNOŚCI

„NIEMARNUjEMY JEDZENIA” KONKURS Z OKAZJI OBCHODÓW ŚWIATOWEGO DNIA ŻYWNOŚCI

Konkurs: na hasło/rymowankę promujące niemarnowanie jedzenia

data: 7-25 października

liczba uczniów biorących udział: 63

wpłynęło 25 haseł

organizator: D. Denysiuk, B. Brzezińska

 

Zwycięzcy

Kl. I Gimnazjum Zet

Kl. I PdP

Kl. II gimnazjum

Wojciech Chętnicki kl. VI szkoła podstawowa

 

Nauczyciele, którzy włączyli się w układanie haseł wspólnie z uczniami:

Danuta Danielewska-Lasota, Edyta Darmetko, Katarzyna Filipkowska, Eugenia Jakubowska, Małgorzata Łopińska, Beata Przestrzelska, Agnieszka Szczech, Emilia Sadowska, Barbara Walczuk.

 

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )