ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH                                                              w Łomży                                                           

Spis treści niniejszej strony
II Szkolny Turniej Gry Memory o tytuł "Szkolnego Mistrza- Super Pamięci"- luty - czerwiec

 II Szkolny Turniej Gry Memory o tytuł "Szkolnego Mistrza-  Super Pamięci"

data: luty- czerwiec  2012

liczba osób biorących udział: 76 osób

organizator: D. Denysiuk, D. Krystowczyk

 

Zwycięzcy:

I miejsce - Staniórski Adrian SP kl. VI

II miejsce - Łada Paweł SP kl. IV

III miejsce - Sulkowski Mariusz PdP kl. III

IV miejsce - Pucyk Damian ZET Gim.  kl. I

V miejsce - Chojnowski Sebastian PdP kl. I

Konkurs plastyczny "Łomża wiosną" - maj

Konkurs plastyczny "Łomża wiosną"

data: maj

liczba osób biorących udział: 15

organizator:  A. Szczech, L. Antecka

 

Zwycięzcy:

I Miejsce Marcin Kijek
II miejsce Mariusz Sulkowski
III miejsce Jarek Goliński i Marta Chludzińska

 

Wyróżnienie:

Kamil Sielawa

Patryk Walczyk

 

prace pod kierunkiem : B. Walczuk, L. Antecka, A Szczech,

Konkurs plastyczny "Jak dbam o zdrowie - więcej zdrowia wiecej życia"- kwiecień

Konkurs plastyczny "Jak dbam o zdrowie - więcej zdrowia wiecej życia"

data: kwiecień

liczba osób biorących udział: 30

organizator: p. Szczech, D. Wierzbowska, I. Gilewska


Zwycięzcy:

I miejsce Patryk Pucyk
II miejsce Damian Pucyk
III miejsce Jarosław Goliński
III miejsce Adrian Staniorski
wyróżnienie Magdalena Krynicka
wyróżnienie Sebastian Jaskóła
wyróżnienie Dorota Pysińska

"Być Kobietą..." - 8 marca

VI Szkolny Konkurs Recytatorski "Być Kobietą..."

data: 8 marca

liczba osób biorących udział: 13

organizator: E. Jakubowska

 

Zwycięzcy:

I miejsce - Wojciech Krajewski kl. III G

II miejsce -Rafał Eljasz kl. IV SP

III miejsce - Łukasz Wasilewski IV SP

Konkurs plastyczny "Łomża zimą" - luty

Konkurs plastyczny  ramach projektu eTwinning  -"Łomża zimą"

data: luty

liczba osób biorących udział: 17

organizator: A. Szczech, L. Antecka 

 

Zwycięzcy:

I miejsce - Marta Chludzińska kl. II IPdP

II miejsce -Mariusz Sulkowski kl. III PdP

III miejsce - Tomasz Wilczewski kl. II PdP

 

Wyróżnienia:

Korwek Mateusz - kl. III ZET Gim

Kuźmienko Łukasz - kl. I PdP

Kamińska Nadia - kl. V SP

 

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego - 18 stycznia

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

data: 18 I 2012

liczba osób biorących udział: 16

organizator: D. Lasota, Cz Rybicki

 

Zwycięzcy:

dziewczęta:

I miejsce - D. Pysińska IIa PdP 

II miejsce - K. Komorowska II ZSZ

III miejsce -P. Piaszczyńska III ZSZ

 

chłopcy:

I miejsce - M. Kurpiewskj IIa PdP

II miejsce -J. Laszczkowski IIIb PdP

III miejsce -A. Zuzga III ZSZ

III miejsce -K. Baczewski III ZSZ

V Szkolny Turniej Warcabowy - 10 stycznia

V Szkolny Turniej Warcabowy

data: styczeń 2011

liczba uczniów biorących udział: 40

organizator: D. Denysiuk D. Krystowczyk

 

Zwycięzcy:

I miejsce- Marcin Kurpiewski IIIb PdP

I Imiejsce–  Mariusz Sulkowski IIIa PdP  

III miejsce- Patryk Pucyk ZSZ kl.II

IV miejsce- Adrian Staniórski SzP kl.VI

IV miejsce- Adrian Mrozek ZSZ kl.III

V miejsce- Paweł Baczewski ZSZ kl.II

VI miejsce- Damian Pucyk ZET G kl.I

VII miejsce- Milena Jaskóła ZSZ kl.II

Konkurs plastyczny "Łomża jesienią" - listopad

Konkurs plastyczny  ramach projektu eTwinning  -"Łomża jesienią"

data: listopad

liczba osób biorących udział: 13

organizator: A. Szczech, L. Antecka 

 

Zwycięzcy:

I miejsce - Dorota Pysińska kl. II PdP

II miejsce -Jarosław Goliński kl. II ZET Gim

III miejsce - Daniel Dąbkowski kl. I PdP

 

wyróżnienia:

Chludzińska Marta- kl. III PdP

Staniórski adrian- kl. VI SP

Konkurs plastyczny pt. "Ilustracja do wybranej bajki" - 29 września

Szkolny konkurs plastyczny pt. "Ilustracja do wybranej bajki" zorganizowany w ramach Programu Cała Polska Czyta Dzieciom, w związku z Dniem Postaci z Bajek, obchodzonego 5 września

 

data: 29 IX 2011

liczba osób biorących udział: 25

organizator: Emilia Sadowska, Emilia Turowska, Renata Orchowska - Kowalczyk

 

Zwycięzcy:
1. Kategoria - Szkoła Podstawowa
- kl. I-III
wyróżnienie:
Bartek Kulas
Łukasz Sazykin

- kl. IV VI
I miejsce - Kasia Oljasz
II miejsce - Magda Wierzbowska
IIIiejsce - Marcin Charko
2. Kategoria - Gimnazjum
- I miejsce - Damian Pucyk, Tomasz Bochiński, Eliza Rzepska
- IImiejsce - Jarek Goliński, Mateusz Chojnowski
- III miejsce Paulina Zalewska, Magda Krynicka
- wyróżnienie - Klaudia Wyrzykowska
3. Kategoria - Szkoła Przysposabiająca do Pracy
- I miejsce - Marlena Łoszewska
- II miejsce - Rafał Gacki
- III miejsce - Dorota Pysińska

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )